آموزش مشاوران املاک

دوره های کوتاه مدت ویژه مشاوران املاک
(مخاطبین دوره : مشاوران املاک ، مدیران قراردادها ، مدیران دفاتر ، مباشران و ...)

در بسیاری از کشورها علاوه بر حضور مشاورین املاک ، در دفاتر املاک ، وکلا هم حضور دارند که بیشتر تسهیل کننده و هدایت کننده حقوقی اصحاب معامله هستند و برای طرفین نقش وکیل را ایفا می کنند و حافظ منافع آنها هستند . ولی متأسفانه در کشور ما در بسیاری از مواقع وکلا در انجام معاملات ملکی دخالتی ندارند و استفاده از حضور وکیل در دفاتر املاک به عنوان یک فرهنگ نهادینه نشده و عمومیت نیافته است و بیشتر وظایف مشورتی اصحاب معامله را مشاوران دفاتر املاک انجام می دهند بدین لحاظ این افراد باید علاوه بر ارزیابی تمایلات و دیدگاه های طرفین معامله و میانجی گری و واسطه شدن برای انجام معاملات ، بتوانند نیازهای حقوقی مشتریانشان را نیز مرتفع نمایند. در این راستا دوره هایی تدوین گردیده که تمامی مشاورین املاک میتوانند علاوه بر آموزش تخصصی و حرفه ایی بصورت آکادمیک ، تجارب و آموخته های خود را نیز در جمع همکاران تبادل و بروزرسانی نمایند.

موضوعات آموزشی :

- دوره جامع مدیریت قراردادهای ملکی:
  سندخوانی ، شیوه عملی تنظیم انواع قرارداد (اجاره نامه ، مبایعه نامه ، مشارکت در ساخت) ، شیوه محاسبه سهام مشاعی - قدرالسهم - بلاعوض و...
- آشنایی با انواع اسناد و مدارک ملکی و قوانین ثبتی مرتبط با املاک
- آشنایی با اصول حقوقی املاک و قراردادهای ملکی
- آشنایی با قوانین ساخت و ساز شهرداری (دانستنیهای ضروری کار در بخش مشارکت در ساخت)
- آشنایی با قوانین چک و تسهیلات بانکی مرتبط با املاک
- تکنیکهای روانشناسی جذب و برخورد با مشتری (اصول کار در املاک)

 

دپارتمان آموزشی مشاوران املاک ؛ جهت بسط و گسترش فعالیت های آموزشی خود در این حوزه ، با بیش از 8 سال فعالیت و آموزش بیش از 10000 نفر (254000 ساعت آموزش ) از شاغلین در این رسته شغلی در استانهای تهران – البرز – مازندران و ...آماده همکاری با اتحادیه های مشاوران املاک در سراسر کشور می باشد.

با ما تماس بگیرید: 88397250

 

 
  • B1
  • B2
  • B3
n1
 
اسامی شرکت کنندگان در دوره های آموزشی مشاوران املاک